Головна » 2018 » Лютий » 19 » До уваги учителів, батьків !
16:13
До уваги учителів, батьків !

     Влітку 2016 вперше в Україні були організовані пришкільні мовні табори Go camp. Go camp – це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська мова. Впродовж трьох тижнів діти 10-15 років могли взяти участь у захоплюючих проектах, поспілкуватися з волонтерами різних країн світу та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми учні перебували у багатокультурному середовищі, навчалися працювати в команді, критично мислити, бути толерантними до інших.

    Табори мали неабиякий успіх серед учнів, тому у 2018 році планується запросити волонтерів, які будуть представляти різні країни та національності і стануть культурними послами в Україні. Це унікальна можливість відкрити Україну світові, зламати стереотипи про нашу країну, поділитися своєю культурою з іноземними гостями.

    Для того, щоб запросити волонтера у загальноосвітні заклади міста Острога, необхідно підготувати проект «Запроси волонтера до своєї школи» та забезпечити проживанням у сімї, яке дасть унікальні можливості як сімї, так і самому волонтерові: безкоштовно вчити мову, пізнати нову культуру, знайти друзів за кордоном. Відділ освіти просить батьківську громадськість міста підтримати ініціативу педагогів та запросити волонтера у сімю на проживання. Допоможемо нашим дітям розвинути життєві вміння, лідерські якості та цінності, які підготують молоде покоління до викликів 21 століття.

 

Переглядів: 59 | Додав: osvita_ostrog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: