Головна » 2017 » Березень » 24 » «Юне обдарування-2017»
09:12
«Юне обдарування-2017»

Олімпіада – це чергова сходинка визнання обдарувань учня: його знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної і творчої діяльності, якою керує вчитель. Адже саме вчитель, насамперед, створює умови, за яких діти можуть найраціональніше і найпродуктивніше вчитися.

З метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, сприяння розкриттю їх талантів учням четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Острога 21 березня 2017 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено міський етап олімпіади «Юне обдарування-2017». Юні розумники показували свої знання та навики з математики, української мови та природознавства.

Олімпіадні завдання мали на меті перевірити рівень знань учнів відповідно до державного стандарту та вміння творчо застосовувати їх на практиці. Результатом наполегливої роботи школярів, під керівництвом вчителів, стала перемога в міському етапі олімпіади «Юне обдарування-2017».

У міському етапі олімпіади взяли участь 15 учнів початкової ланки загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Серед кращих знавців української мови змагалися: Ундір Любов, Іванов Станіслав – учні Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Денисюк Катерина, Куштала Каріна– учні Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» та Стаськевич Софія, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Найвищий результат показала Ундір Любов, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яка здобула перемогу.

Вміння розв’язувати задачі з логічним навантаженням, нестандартно мислити, визначати закономірність числових комбінацій показували учні: Клебан Назар (Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1); Калабська Софія, Рудько Юлія (Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія») та Червякова Марія  (Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Перше місце посів учень Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Клебан Назар.

Юні любителі природи при розв’язуванні завдань застосовували свої знання про Всесвіт, природу материків та океанів, про різноманітність флори та фауни. В олімпіаді з природознавства взяли участь: Письменюк Вікторія, Чередніков Артем  – учні Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів - гімназія», Бащук Костянтин, Філіна Влада – учні Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та  Глибович Карина, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Найбільшу кількість балів  в даній категорії отримав Бащук Костянтин, учень Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.  

Переможців олімпіади «Юне обдарування - 2017» підготували учителі початкових класів Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Тарасюк Ж.М., Ющенко Н.І., Кравчук І.М.

Вітаємо з перемогою юні обдарування та їх педагогів. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та прагнути до нових наукових вершин.

Бажаємо переможцям удачі в обласному етапі олімпіади «Юне обдарування - 2017», який відбудеться в м.Рівне 25 квітня 2017 року. 

 

Протокол  міської олімпіади «Юне обдарування – 2017»  з природознавства

 

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Вчитель

Бали

Місце

1

Бащук Костянтин

ЗОШ №1

Кравчук І.М,

25,5

І

2

Письменюк Вікторія

НВК

Степанюк Л.М.

22

ІІ

3

Глибович Карина

ЗОШ №3

Олійник С.П.

18

 

4

Чередніков Артем

НВК

Руда О.О.

13

 

5

Філіна Влада

ЗОШ №1

Ющенко Н.І.

12,5

 

 

Протокол  міської олімпіади «Юне обдарування – 2017»  з математики

 

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Вчитель

Бали

Місце

1

Клебан Назар

ЗОШ №1

Тарасюк Ж.М.

16

І

2

Рудько Юлія

НВК

Степанюк Л.М.

12

ІІ

3

Калабська Софія

НВК

Руда О.О.

8

 

4

Червякова Марія

ЗОШ №3

Степанюк Л.М.

2

 

5

Кінах Юлія

ЗОШ №1

Тарасюк Ж.М.

-

 

 

Протокол  міської олімпіади «Юне обдарування – 2017»  з української мови

 

№ з/п

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Вчитель

Бали

Місце

1

Ундір Любов

ЗОШ №1

Ющенко Н.І.

32

І

2

Денисюк Катерина

НВК

Руда О.О,

27

ІІ

3

Стаськевич Софія

ЗОШ №3

Статкевич Л.О.

23

 

4

Куштала Каріна

НВК

Степанюк Л.М.

19,5

 

5

Іванов Станіслава

ЗОШ №1

Тарасюк Ж.М.

10

 

Переглядів: 155 | Додав: Strategss | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: