Головна » 2017 » Березень » 30 » Методичне об’єднання вчителів початкових класів
13:10
Методичне об’єднання вчителів початкових класів

29 березня 2017 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів початкових класів з теми «Формування професійних та життєвих компетентностей в початковій школі» на якому розглянуто питання: «Формування комунікативної культури вчителя початкових класів», «Структура комунікативного спілкування», «Принципи та правила педагогічного спілкування», «Комунікативні якості вчителя початкових класів». Психологічною службою міста проведено консультативно-психологічний практикум на розвиток ключових компетентностей особистості.

В роботі методичного об’єднання взяли участь 23 педагоги загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Сучасне життя викликає необхідність якісних змін у формах та методах навчально-виховного процесу в початковій школі, спрямованих на формування загальнонавчальних компетентностей учнів. В ході роботи методичного об’єднання вчителі початкових класів ознайомилися з основними принципами, формами, методами організації навчально-виховного процесу за педагогічною технологією «Росток» та навчально-педагогічним проектом «Інтелект України».

Зеленчук Н.А., вчитель початкових класів Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, зпрезентувала присутнім можливості Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids) в якому бере участь.

Системи розвивального навчання набувають актуальності та пріоритету, адже саме вони будуються на діяльнісній основі, є особистісно орієнтованими, забезпечують диференціацію й індивідуалізацію навчально-виховного процесу, сприяють розкриттю інтелектуальних і духовних сил дитини, формують особистість з гнучким розумом, розвиненими потребами до подальшого пізнання та самостійних дій, певними навичками та творчими здібностями, готовністю до саморозвитку.

Переглядів: 72 | Додав: Strategss | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: