Головна » 2017 » Травень » 31 » На базі навчальних закладів міста розпочали роботу пришкільні табори відпочинку
08:51
На базі навчальних закладів міста розпочали роботу пришкільні табори відпочинку

З 29 червня 2017 року на базі навчальних закладів міста розпочали роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням: «Дивосвіт» на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, «Усмішка» на базі Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», «Добрі друзі» на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 та «Олімпієць» на базі Острозької дитячо-юнацької спортивної школи.

Відпочинкова  зміна у пришкільних таборах триватиме з 29 травня по 16 червня 2017 року (14 робочих днів).  На дітей чекають цікаві екскурсії, інтелектуальні турніри, конкурси ерудитів, КВК, конкурси дитячого малюнка, спортивні змагання та ряд інших цікавих заходів, спрямованих на творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток школярів.

  З метою   якісного навчання дітей англійської мови у контексті європейської інтеграції України та наближення до європейських стандартів,  створення умов для заохочення учнів до вивчення іноземної мови, відповідного англомовного середовища у загальноосвітніх навчальних закладах міста на базі пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням функціонуватимуть також мовні загони. Діти матимуть можливість спілкуватися іноземною мовою з волонтерами, студентами  Національного університету «Острозька академія», учителями англійської мови.

Переглядів: 122 | Додав: Strategss | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: