Головна » 2016 » Грудень » 16 » Підсумки ІІ етапу олімпіади з української мови та літератури
08:45
Підсумки ІІ етапу олімпіади з української мови та літератури

ПРОТОКОЛ

ІІ (міського) етапу ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

7 клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Навчальний заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1.

Стасюк Ірина Анатоліївна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

11.02.2004

Янчук О.Є.

23

І

2.

Яскульська Христина Валентинівна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

18.03.2004

Корж Т.С.

17

ІІ

3.

Матласевич Владислав Ярославович

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №3

20.11.2003

Вихованець І.О.

16,5

 

4.

Павельчук Юлія  Миколаївна

Острозька

загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів №3

16.08.2004

Вихованець І.О.

12

 

5.

Митрофанов Олександр Дмитрович

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

18.07.2004

Шилюк В.К.

12

 

6.

Стратюк Надія Олександрівна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

21.06.2004

Корж Т.С.

11,5

 

7.

Кругляк Дарина Сергіївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

13.06.2004

Шилюк В.К.

10

 

 

8 клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Навчальний заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1.

Сиротюк Анастасія Ігорівна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

04.01.2003

Янчук О.Є.

19,06

І

2.

Федун  Ірина Миколаївна 

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

04.06.2003

Павлунь М.В.

16,16

ІІ

3.

Стаднікова Діана Геннадіївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

24.02.2003

Павлунь М.В.

14,82

 

4.

Лозюк Софія Андріївна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

15.12.2002

Ковальчук Л.А.

Корж Т.С.

14,77

 

5.

Фурманчук Ірина Володимирівна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №3

 

04.05.2003

Вихованець І.О.

13,96

 

 

9 клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Навчальний заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1.

Леонтьєва Юлія Андріївна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

18.12.2001

Лазарчук Р.М.

23,5

І

2.

Прокопчук Даниїл Володимирович

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

20.04.2002

Павлунь М.В.

21,5

ІІ

3.

Ярмолюк Іванна Володимирівна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

10.07.2002

Павлунь М.В.

16

 

4.

Демчук Алла Олексіївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

05.08.2002

Павлунь М.В.

16

 

5.

Хойна Аміна Олександрівна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

28.03.2002

Янчук О.Є.

Клебан О.І.

14,5

 

6.

Ковальчук Богдан Юрійович

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №3

11.02.2002

Маліванчук Н.В.

9,5

 

 

10 клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Навчальний заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1.

Нечипорук Надія Михайлівна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

27.04.2001

Ковальчук Л.А.

21,7

І

2.

Пампощук Анна Анатоліївна

Острозька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

11.01.2001

Ковальчук Л.А.

18,3

ІІ

3.

Блажієвська Тетяна Петрівна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

20.07.2001

Савчук Н.А.

11,3

 

4.

Васькевич Ангеліна Сергіївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

16.01.2001

Савчук Н.А.

7,3

 

 

11 клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Навчальний заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1.

Трохимчук Софія Віталіївна

Острозька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів  №1

21.04.2000

Янчук О.Є.

20,25

І

2.

Поліщук Іванна Русланівна

Острозька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів  №1

08.09.2000

Клебан О.І.

Харитоненко Н.М

17,5

ІІ

3.

Чернишова Софія Володимирівна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

24.11.1999

Шилюк В.К.

11

 

4.

Броновицька Юлія  Валеріївна

Острозька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів  №3

04.03.2000

Панасюк З.М.

9

 

5.

Радисюк Софія Артемівна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

05.10.2000

Шилюк В.К.

8

 

 

Голова журі:                                                                                            Янчук О.Є.

Члени журі:                                                                                             Панасюк З.М.

Харитоненко Н.М.

Савчук Н.А.

Павлунь М.В.

Шилюк В.К.

Ковальчук Л.А.

Вихованець І.О.

Корж Т.С.

Клебан О.І.

 

 

Переглядів: 144 | Додав: Strategss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: