»
Меню сайту

15:50
Призери обласного етапу чемпіонату України з волейболу

Команда юнаків Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» призери обласного етапу чемпіонату України з волейболу

З січня по травень 2018 року проведено шкільний, міський та обласний етапи чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти міста (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 років. Метою змагань було означено залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, визначення кращих команд з волейболу закладів загальної середньої освіти.

Після проведення міського етапу перемогу здобули команди юнаків та дівчат Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія», які і представили наше місто на обласному етапі змагань. У зональних змаганнях команди здобули переконливі перемоги та отримали змогу боротися за перемогу у фінальних етапах.

12 травня 2018 року у спортивних залах Рівненських ЗОШ № 13 та ЗОШ № 22 відбулися обласні фінальні змагання. Команда юнаків Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» у важкій грі з мінімальним рахунком поступилися команді Шубківської загальноосвітньої школи та посіли почесне ІІ місце чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти міста (Шкільна волейбольна ліга України).

Спорт вносить свої корективи. Команда дівчат Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» після зональних змагань стали головними претендентами на перемогу, але травма 2 провідних членів команди не дала змоги змагатися у фіналі.

Отож, вітаємо команду-призера обласних змагань та їх тренера Штундера Сергія Ігоровича. Бажаємо їм подальших звершень та перемог!!!