Головна » 2018 » Червень » 26 » Відпочинкова зміна у пришкільних таборах завершилась
15:05
Відпочинкова зміна у пришкільних таборах завершилась

15 червня 2018 року у пришкільних таборах відпочинку, що діяли на базі закладів освіти міста відбулось урочисте свято з нагоди закриття табірної зміни.

Цьогоріч для дітей традиційно функціонували 4 пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням: «Дивосвіт» (на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1), «Усмішка» (на базі Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»), «Добрі друзі» (на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3), «Олімпієць» (на базі Острозької дитячо-юнацької спортивної школи). Відпочинкова зміна у таборах тривала з 29 травня по 15 червня 2018 року. Активним відпочинком охоплено 186 учнів, з яких 147 дітей пільгових категорій.

З метою організації повноцінного відпочинку дітей у таборах створено відповідні санітарно-гігієнічні умови, для вихованців організовано гаряче харчування.

План виховної роботи таборів відпочинку передбачав безліч цікавих заходів, спрямованих на творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток школярів. Для дітей проводились цікаві екскурсії, інтелектуальні турніри, конкурси ерудитів, КВК, конкурси дитячого малюнка, спортивні змагання та інші пізнавальні, захоплюючі заходи.

На базі таборів функціонували також мовні загони, де діти в цікавій, ігровій формі мали можливість спілкуватися іноземною мовою з волонтерами, студентами Національного університету «Острозька академія», учителями англійської мови.

Як і щороку завершилась відпочинкова зміна підбиттям підсумків та святковим концертом. Діти отримали безліч яскравих вражень та водночас корисно і змістовно провели частину літніх канікул.

 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Новини | Переглядів: 21 | Додав: osvita_ostrog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: