Головна » 2017 » Березень » 31 » Засідання  методичного об’єднання вчителів  географії та економіки
07:13
Засідання  методичного об’єднання вчителів  географії та економіки

З метою підвищення фахової компетентності вчителів 28 березня 2017 року на базі Острозької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання  методичного об’єднання вчителів  географії та економіки та 30 березня – вчителів  біології, географії, природознавства та основ здоров’я.   

  В 2016/2017 н.р. продовжується по­ступове впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти і нових навчальних про­грам з природничих дисциплін. Актуаль­ними залишаються питання впровадження особистісно-орієнтованих технологій, компетентнісного та діяльнісного підходів у навчально-виховний процес,  удосконалення змісту навчаль­них програм, форм і методів навчання та виховання на основі компетентнісного і діяльнісного підходів, формування в учнів природничо-наукової компетентності як базової, екологічної культури, здорового способу життя, ціннісних орієнтацій на гармонійну взаємодію людини і природи, а також ідей сталого розвитку.

У ході роботи  засідання методичних об’єднань виступили практичний психолог Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Ціось А.Л. та методист з психологічної служби Амбразюк С.В., які провели консультативно-психологічний практикум на розвиток ключових компетентностей особистості.

Вчителі загальноосвітніх навчальних закладів переглянули електронні підручники  для 9 класу, навчальні програми та оговорили їх зміст.

Переглядів: 67 | Додав: Strategss | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: