Головна » 2017 » Грудень » 18 » Зустріч з громадськістю міста щодо організаційних засад ЗНО-2018
08:23
Зустріч з громадськістю міста щодо організаційних засад ЗНО-2018

14 грудня 2017 року в м.Острог, на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 о 16.30 год. відбулася зустріч з громадськістю міста щодо організаційних засад ЗНО-2018.

Перед випускниками навчальних закладів м. Острога, їх батьками та педагогами виступили начальник відділу освіти виконкому Острозької міської ради Кухарук Л.В., методист методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради Грабар С.В..

Звертаючись до присутніх, начальник відділу освіти Кухарук Людмила Володимирівна привітала гостей і наголосила на важливості цієї зустрічі, яка має допомогти випускникам і майбутнім абітурієнтам успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання і вступити до обраного вищого навчального закладу. 

Інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання-2018 представив увазі гостей зустрічі методист методичного кабінету відділу освіти Грабар Сергій Володимирович. Він пояснив основні процедурні моменти ЗНО, зокрема процедуру реєстрації, навівши приклади нормативних документів, що регламентують цю процедуру. Також звернув увагу на зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов, умови вступу до вищих навчальних закладів у 2018 році.

Під час зустрічі випускники активно цікавилися умовами вступу до вищих навчальних закладів, пріоритетністю при обранні вишів. 

Переглядів: 20 | Додав: Strategss | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: