6-7 грудня 2014 року і спортивну залі Державного професійного технічного навчального закладу «Остозьке ВПУ» відбувся міжобласний турніру з волейболу серед учнів ДЮСШ 2004-2005 року народження та молодших присвяченого до Дня Збройних Сил України.
В змаганнях взяли участь команди: КДЮСШ м. Нетішин, ВК «Львів» м.Львів, ОСДЮШОР м.Рівне, ДЮСШ м. Староконстянтинів, ДЮСШ м. Новоград-Волинський, ДЮСШ м. Острог.
Після напружених поєдинків, призові місця посіли:
І місце - ДЮСШ м. Новоград-Волинський
ІІ місце - ОСДЮШОР м.Рівне
ІІІ місце - ВК «Львів» м.Львів
ІV місце - ДЮСШ м. Староконстянтинів
V місце - КДЮСШ м. Нетішин
VІ місце - ДЮСШ м. Острог.
Команди-переможці нагородженні медалями та грамотами, кращі гравці турніру -цінними призами.
![](/Novunu/2014.12.11_1.jpg)
Хотілося б відзначити команду хлопчиків Острозької ДЮСШ які дуже старалися перемагати у кожному матчі, але за браком спортивного досвіду (група функціонує з вересня 2014 року) їм це зробити не вдалося.
Честь Острозької ДЮСШ захищали: Новіков Віктор, Малеванчук Ігор, Панчук Захар, Власюк Назар, Степчук Михайло (Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія), Тимощук Станіслав (Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1), Рибіцький Олексій, Мандебура Владислав, Каліноброцький Іван, Степанюк Михайло, Половко Михайло (Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3).
Адміністрація Острозької дитячо-юнацької спортивної школи висловлює велику вдячність меценатам, за сприяння та допомогу у проведені турніру: Острозькій міській раді, заступнику міського голови Логвін Ользі Андріївні, депутатам міської ради - Захарчуку Сергію Георгійовичу та Гловацькому Борису Борисовичу (надання цінних призів та солодких подарунків для учасників змагань).
![](/Novunu/2014.12.11_2.jpg)
Організаційний комітет висловлює подяку Державному професійному технічному навчальному закладу «Острозьке ВПУ» та його керівнику Юдіну Юрію Івановичу за надану можливість провести турнір у спортивному залі вищезазначеного закладу. |