Уже третій рік поспіль серед юнаків 2003 року народження та молодших проводиться шкільний турнір з баскетболу. 31 січня 2017 року юні спортсмени загальноосвітніх навчальних закладів міста змагалися за звання кращих.
Участь взяли команди Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». У результаті зіграної гри перемогу здобула команда Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з рахунком 104:29. Кращими гравцями стали: Слободян Назарій – 55 очок, Плісецький Ян – 35 очок, учні Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Гловацький Максим – 14 очок та Мацієвський Орест – 12 очок, учні Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія».
По закінченню гри юні спортсмени мали можливість позмагатись у визначенні кращого у киданні штрафних та трьохочкових кидків. Переможцем у двох номінаціях став Гловацький Максим, учень Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». У командних змаганнях на кидок з подвійного кроку перемогла команда Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
Переможцям змагань вручено грамоти та кубок.
![](/Novunu/2016-2017/2017.02.01-2-.jpg)
Команда-переможець:
- Плісецький Ян
- Слободян Назарій
- Федорчук Андрій
- Дзядук Роман
- Шевчук Владислав
- Любитовець Євген
- Сотничук Андрій
![](/Novunu/2016-2017/2017.02.01-1-.jpg) |