В рамках Всеукраїнської акції «Увага! Діти на дорозі!» 06 вересня 2017 року працівники Острозького відділу поліції: А.Бондарчук, інспектор дорожнього нагляду сектору превенції та В.Курачик, поліцейський СРПП№2 завітали до молодших школярів Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Діти з захопленням слухали розповіді поліцейських про правила дорожнього руху та мали можливість відчути себе в ролі дорожніх патрульних.
![](/Novunu/2017-2018/2017.09.06.1-1-.jpg)
![](/Novunu/2017-2018/2017.09.06.1-2-.jpg)
![](/Novunu/2017-2018/2017.09.06.1-3-.jpg) |