З метою підвищення фахової компетентності вчителів 27 серпня 2015 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів географії та економіки.
Одним із головних перспективних напрямків сучасної шкільної географічної освіти є оновлення географічної освіти в умовах переходу на новий Державний стандарт базової і повної загальної освіти
У ході роботи засідання методичного об’єднання були висвітлені питання забезпечення якісного викладання географії, економіки шляхом упровадження інноваційних підходів до навчання, а також методики формування ключових компетентностей учнів на уроках, розглянуто зміни до діючої навчальної програми, зміни в курсі «Географія материків та океанів» (7 клас).
З метою підвищення якості роботи методичного об’єднання вчителів географії та економіки запропоновано до тематики засідань міських методичних об'єднань учителів на наступний начальний рік обов'язково включити питання аналізу результатів ДПА та ЗНО; проаналізувати результати участі школярів міста в олімпіадах ІІІ етапу, ІІ етапу конкурсу-захисту МАН. Із метою створення більших можливостей для вибору профілю запропоновано для викладання курс за вибором (17 годин), зокрема «Географія своєї області».
Визначено пріоритетні напрями роботи:
Продовжити роботу щодо науково-методичного забезпечення реалізації змісту нового Державного стандарту та нових програм.
З метою підвищення рівня професійної компетентності вчителів, звернути увагу на:
- формування банку діагностичних методик для моніторингу рівня формування предметних компетентностей учнів за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти;
- організацію процесу реалізації Державного стандарту шляхом запровадження різноманітних форм методичної роботи, |