З метою виявлення та поширення педагогічного досвіду, упровадження в практику роботи навчальних закладів міста сучасних інформаційних технологій та педагогічних інновацій, активізації науково-дослідної і пошукової роботи в освітніх закладах міста 06 лютого 2015 року проведено ХІІ міський конкурс-ярмарок педагогічної творчості у номінаціях: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Географія», «Економіка», «Математика», «Фізика», «Інформатика», «Інформаційні технології у навчально-виховному процесі», «Художня культура».
На конкурс представлено 21 роботу: Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - 9, Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» - 3, Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – 5, Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Ромашка» - 2, Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 «Веселка» - 2.
Експертними комісіями було визначено, що автори більшості робіт, які були представлені на Конкурс, обрали актуальні для дослідження та розробки теми з питань розвитку освіти, 10 робіт направлено для участі в обласному конкурсі-ярмарку педагогічної творчості.
Переможці ХІІ міського конкурсу-ярмарку педагогічної творчості
І місце
Номінація
|
Прізвище, ім’я, по батькові переможця
|
Місце роботи
|
Дошкільна освіта
|
Гуц Людмила Дмитрівна
|
Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 «Веселка».
|
Початкова школа
|
Олійник Світлана Павлівна
|
Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
|
Географія
|
Остапчук Неля Вікторівна
|
Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
|
Математика
|
Кордиш Тамара Георгіївна, Барановська Оксана Андріївна,
Костюк Алла Василівна
|
Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
|
Фізика
|
Заверуха Ірина Борисівна
|
Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
|
Художня культура
|
Кібірєва Алла Олексіївна
|
Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
|
ІІ місце
Номінація
|
Прізвище, ім’я, по батькові переможця
|
Місце роботи
|
Дошкільна освіта
|
Клімчук Лариса Мілетіївна
|
Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Ромашка»
|
Початкова школа
|
Венгерець Олена Юхимівна
|
Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
|
Економіка
|
Франчук Інна Миколаївна
|
Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»
|
ІІІ місце
Номінація
|
Прізвище, ім’я, по батькові переможця
|
Місце роботи
|
Дошкільна освіта
|
Серко Світлана Іллівна
|
Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 «Веселка»
|
|