У відповідь:«Фізкульт-привіт!» —
єднають весь спортивний світ.

З метою пропаганди та поширення олімпійських ідеалів та цінностей, пошуку, підтримки, розвитку обдарованих учнів відділом освіти виконкому Острозької міської ради 17 березня 2016 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено другий етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей “Олімпійське лелеченя”.

Участь у заході взяли команди усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Усіх присутніх привітала заступник міського голови Оксана Ситницька.

Юні олімпійці презентували роботу навчальних закладів зі спортивного напрямку, показали свої інтелектуальні здібності у конкурсі знавців історії олімпійського руху. Заключним етапом стала комбінована естафета. Змагання проходили у великій емоційній та спортивній напрузі.

По завершенню усіх етапів суддійська колегія підбила підсумки змагань та оголосила переможця. З мінімальним відривом перше місце посіла команда юних олімпійців Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія», Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – відповідно ІІ та ІІІ місця. Начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ірина Волянюк нагородила учасників змагань грамотами відповідних ступенів, а команда-переможець отримала кубок.

Побажаємо успіхів нашим переможцям в обласному етапі змагань 8 квітня 2016 року!

Переглядів: 419 | Додав: Strategss | Рейтинг: 5.0/1