Головна » 2016 » Грудень » 12 » Підсумки ІІ етапу олімпіади з фізики
09:43
Підсумки ІІ етапу олімпіади з фізики

ПРОТОКОЛ

ІІ (міського)  етапу Всеукраїнської олімпіади

з фізики

 

11 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1

Радисюк Софія Артемівна

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

05.10.2000

Ковтонюк Г.О.

4,5

 

2

Швець Ангеліна Олександрівна

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

15.03.2000

Ковтонюк Г.О.

4,5

 

3

Зламан Володимир Олександрович

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

26.06.2000

Заверуха І.Б.

7

ІІ

4

Гільянчук Катерина Володимирівна

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

30.11.1999

Заверуха І.Б.

10

І

 

10 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1

Войтко Лада Олександрівна

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

03.07.2001

Зінчук Р.М.

8

 

2

Гуцал Віктор Михайлович

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

13.10.2001

Зінчук Р.М.

9,5

І

3

Шинкаренко Даяна Володимирівна

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

07.02.2001

Ковтонюк Г.О.

7

 

4

Васькевич Ангеліна Сергіївна

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

16.01.2001

Ковтонюк Г.О.

5,5

 

5

Чеховська Діана

Ігорівна

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №3

22.02.2001

Гаврилюк В.Т.

9

ІІ

 

9 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1

Батіщева Анастасія Миколаївна

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №3

26.04.2002

Войтко О.О.

2,5

 

2

Демчук Алла Олексіївна

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

05.08.2002

Ковтонюк Г.О.

6,5

 

3

Прокопчук Даниїл Володимирович

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

20.04.2002

Ковтонюк Г.О.

6

 

4

Пасічник Євген Сергійович

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

28.12.2001

Заверуха І.Б.

12,5

ІІ

5

Онишків Тарас Орестович

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

25.02.2002

Заверуха І.Б.

16,5

І

 

8 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1

Зайчук Лілія

 

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

06.07.2003

Ковтонюк Г.О.

6

 

2

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

20.04.2003

Ковтонюк Г.О.

8

 

3

Сиротюк Анастасія Ігорівна

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

04.01.2003

Зінчук Р.М.

13

І

4

Бернацька Марія Сергіївна

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

05.02.2003

Зінчук Р.М.

12,5

ІІ

 

7 клас

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Заклад

Дата народження

Вчитель

Бали

Місце

1

Даценюк Ангеліна Сергіївна

Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст.-гімназія»

12.07.2004

Ковтонюк Г.О.

6

 

2

Павельчук Юлія Миколаївна

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №3

16.08.2004

Гаврилюк В.Т.

6,5

 

3

Ширяєва Єлизавета Олегівна

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

23.07.2004

Заверуха І.Б.

8,5

ІІ

4

Степанюк Дмитро Андрійович

Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

31.10.2004

Заверуха І.Б.

6

 

5

Яремчук Юлія Віталіївна

Острозький НВК «Шкока І-ІІІ ст.-гімназія»

28.10.2003

Ковтонюк Г.О.

14,5

І

 

Голова журі:                                                                                                Зінчук Р.М.

 

Члени журі:                                                                                                 Ковтонюк Г.О.

 

                                                                                                                      Заверуха І.Б.

 

                                                                                                                      Гаврилюк В.Т.

Переглядів: 166 | Додав: Strategss | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: