ПРОТОКОЛ
ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2016-1017 н.р.
7 клас
№ з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові учасника
|
Навчальний
заклад
|
Дата народження
|
Вчитель
|
К-сть балів
|
Місце
|
1
|
Павельчук Юлія Миколаївна
|
ЗОШ №3
|
15.08.2004
|
Денисюк Г.В.
|
11
|
|
2
|
Стратюк Надія Олександрівна
|
ЗОШ №1
|
21.06.2004
|
Сидорчук А.С.
|
26
|
ІІ
|
3
|
Мартиновський Роман Петрович
|
ЗОШ №1
|
29.03.2004
|
Сидорчук А.С.
|
16,5
|
|
4
|
Яремчук Юлія Віталіївна
|
НВК
|
28.10.2003
|
Куштала І.М.
|
32
|
І
|
8 клас
№ з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові учасника
|
Навчальний
заклад
|
Дата народження
|
Вчитель
|
К-сть балів
|
Місце
|
1
|
Соловйов Ігор Володимирович
|
ЗОШ №1
|
24.03.2003
|
Сидорчук А.С.
|
38,5
|
І
|
2
|
Сиротюк Анастасія Ігорівна
|
ЗОШ №1
|
04.01.2003
|
Сидорчук А.С.
|
33,5
|
ІІ
|
3
|
Фурманчук Ірина Володимирівна
|
ЗОШ №3
|
04.05.2003
|
Денисюк Г.В.
|
12,5
|
|
9 клас
№ з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові учасника
|
Навчальний
заклад
|
Дата народження
|
Вчитель
|
К-сть балів
|
Місце
|
1
|
Демчук Алла Олексіївна
|
НВК
|
03.08.2002
|
Куштала І.М.
|
14,5
|
|
2
|
Батіщєва Анастасія Миколаївна
|
ЗОШ №3
|
26.04.2002
|
Денисюк Г.В.
|
4
|
|
3
|
Леонтьєва Юлія Андріївна
|
ЗОШ №1
|
28.12.2001
|
Сидорчук А.С.
|
31
|
ІІ
|
4
|
Онишків Тарас Орестович
|
ЗОШ №1
|
28.02.2002
|
Сидорчук А.С.
|
32,5
|
І
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Згідно наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 16.09.2016 № 444 «Про забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році», відповідно п.5.3. «сформувати кількісний склад учнівських команд ІІІ етапу відповідних Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016-2017 навчального року згідно з додатками» учениця 9 класу Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Леонтьєва Юлія, як переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2015-2016 н.р. має право брати участь в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2016-2017 н.р.
10 клас
№ з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові учасника
|
Навчальний
заклад
|
Дата народження
|
Вчитель
|
К-сть балів
|
Місце
|
1
|
Ковальчук Анастасія Віталіївна
|
ЗОШ №1
|
16.01.2000
|
Сидорчук А.С.
|
33,3
|
ІІ
|
2
|
Пампощук Анна Анатоліївна
|
ЗОШ №1
|
11.01.2001
|
Сидорчук А.С.
|
37,35
|
І
|
3
|
Васькевич Ангеліна Сергіївна
|
НВК;
|
16.01.2001
|
Куштала І.М.
|
5,75
|
|
4
|
Шинкаренко Даяна Володимирівна
|
НВК
|
07.02.2001
|
Куштала І.М.
|
3,25
|
|
5
|
Чеховська Діана Ігорівна
|
ЗОШ №3
|
22.02.2001
|
Денисюк Г.В.
|
7,25
|
|
11 клас
№ з/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові учасника
|
Навчальний
заклад
|
Дата народження
|
Вчитель
|
К-сть балів
|
Місце
|
1
|
Тивончук Данило Петрович
|
ЗОШ №1
|
02.10.1999
|
Сидорчук А.С.
|
14,5
|
І
|
2
|
Мулевич Альона Олексіївна
|
ЗОШ №3
|
09.02.2000
|
Денисюк Г.В.
|
7
|
ІІ
|
3
|
Годжал Тетяна Сергіївна
|
ЗОШ №3
|
13.10.1999
|
Денисюк Г.В.
|
4,5
|
|
4
|
Угрин Вікторія Дмитрівна
|
ЗОШ №1
|
28.06.2000
|
Сидорчук А.С.
|
6
|
|
Голова журі:
Сидорчук А.С. – учитель Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Члени:
Денисюк Г.В. – учитель Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені №3
Куштала І.М. – учитель Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» |