Понеділок
27.06.2022
23:28
Вітаю Вас Guest
RSS
 
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ 
ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту


12:27
Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2010-2011 навчальному році

      Відповідно до Положення про управління  освіти і науки обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 10 вересня 2007 №434, наказу Міністерства освіти і науки України  від 21 вересня 2010 року №891 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2010/2011 навчальному році», Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових  і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року №598/3038, наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації  від 21.09.2010 №409  та наказу відділу освіти виконкому Острозької міської ради від 20.10.2010 №171-н/в, із метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді проведено ІІ етап  Всеукраїнських учнівських  олімпіад у 2010-2011 навчальному році. 

         В ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін взяли участь 301 школярів міста, з них із Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 - 110 учнів (загальна кількість учнів 5-11 класів - 547),  Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» – 96 (загальна кількість учнів 5-11 класів - 189), Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 – 95  учнів (загальна кількість учнів 5-11 класів - 141) .

         Результативність  участі становить:  Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 - 7,1%, Острозького навчально-виховного комплексу  «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» - 3,7%, загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №3 – 2,8%.  

         Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 виборола І місць – 39 ( 35,5%), ІІ місць – 32, ІІІ місць – 15. Учні  Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» вибороли: І місць – 7 (7,3%), ІІ місць – 13, ІІІ місць – 20. Підвищилась результативність участі  учнів Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №3: І місць – 4 (4,2%), ІІ місць - 6, ІІІ місць -12.

      Одночасно, слід відзначити, що  всі навчальні  заклади міста забезпечили участь команд у повному складі. Лише загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 не забезпечила участь команди в олімпіаді з екології.

      Переможцями з двох і більше предметів у ІІ етапі  (І місце) Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін стали:

астрономія: Дочук Ілля (Заверуха І.Б.), Гудкова Оксана (Зінчук Р.М.) – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1;

російська мова: Філіпченко Олександр (Салковська Н.М.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

математика: Нечипорук Вікторія (Іванова Н.М.), Ковлєва Олександра (Кордиш Т.Г.), Дочук Ілля (Костюк А.В.), Драчук Анастасія (Барановська О.А.), Мазяр Мирослава (Костюк А.В.), Олійник Владислав (Кордиш Т.Г.) –  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;  Чеховський Микола (Криницька Л.М.) –  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

англійська мова:  Цубер Михайло (Прокопчук Н.В.), Позняк Юлія (Новоселецький В.А.), Веляник Наталія (Прокопчук Н.В.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1,   Ситницький Ярослав (Гузинська-Вавіліна  О.В.) –  навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»;

хімія:  Руй Анастасія (Карімов Л.С.) – учениця навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Щербатюк Діана (Сидорчук А.С.), Полюхович Аліна (Сидорчук А.С.), Олійник Владислав (Сидорчук А.С.) –  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

біологія: Руй Анастасія (Кондрацька О.А.) –  навчально-виховний комплекс  «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»;  Романчук Микола (Дячук Т.А.), Венгерець Олексій (Кухта Н.Т.), Чучупалова Вікторія (Кухта Н.Т.) -   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №1;

українська мова і література: Цубер Михайло (Петрук Л.П.), Маліванчук Юлія (Петрук Л.П.), Венгерець Олексій  (Харитоненко Н.В.), Чучупалова Вікторія (КоржТ.С.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

географія: Дем’янчук Лілія (Остапчук Н.В.), Романчук Микола (Мельник О.В.), Драчук Анастасія (Мельник О.В.), Хойна Анастасія (Мельник О.В.) –  загальноосвітня школа          

І-ІІІ ступенів №1;

економіка – Дочук Ілля (Остапчук Н.В.) –  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

історія: Бережна Аліна (Коночук Л.Б.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Романчук Микола (Глізер В.Л.), Климчук Юлія (Сокол А.В.) –  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1,  Симонович Ірина (Олійник С.В.) –  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

 основи правознавства: Бережна Аліна (Конончук Л.Б.), Голодюк  Олена (Малецька Т.В.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Кузьменко Анастасія (Кузьменко  І.Ю.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

трудове навчання -  Стрільчук Дмитро (Ляшик Ю.П.), Варишнюк Костянтин (Ляшик Ю.П.), Власюк Сніжана (Гузій Н.С.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів - гімназія»,  Шемета Богдана (Войтко О.О.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

фізика: Зінчук Тарас (Зінчук Р.М.), Клімчук Юлія (Зінчук Р.М.), Драчук Анастасія (Зінчук Р.М.), Соколюк Василь (Заверуха І.Б.), Царук Тетяна (Заверуха І.Б.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

інформатика: Соболєв Олександр (Побережник О.І.), Олійник Владислав (Побережник О.І.), Щербатюк Діана (Побережник О.І.), Киричук Дмитро (Побережник О.І.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

екологія: Бедаковська Наталія (ДячукТ.А.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступінь №1, Вовчук Таїсія (Кондрацька О.А.) – начально-виховний  комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія».          

       Переможцями з двох і більше предметів у ІІ етапі  (ІІ-ІІІ місце) Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін стали:

астрономія: Зінчук Тарас (Заверуха І.Б.), Драчук Анастасія (Зінчук Р.М.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1; Калабська Ольга (Буцко Н.В.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів - гімназія», Петрук Олександр (Денисюк А.О.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

російська мова: Мазяр Мирослава (Салковська Н.М.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Дроговоз Ірина (Шепелюк  С.О.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

математика: Царук Тетяна (Іванова Н.М.), Зінчук Тарас (Костюк А.В.), Цубер Михайло (Костюк А.В.), Гонгало Валентин (Деркач В.В.), Гудкова Оксана (Барановська О.А.), Климчук Юлія (Костюк А.В.), Щербатюк Діана (Костюк А.В.), Стасюк Анна (Кордиш Т.Г.), Хойна Анастасія (Кордиш Т.Г.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1; Гудзь Роман (Марунченко Н.С.), Станевич Олександр (Марунченко Н.С.), Мулевич Альона (Криницька Л.М.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3; Мукосій Тамара (Хоровський С.В.), Тивончук Данило (Хоровський С.В.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»;

англійська мова: Кичалюк Тетяна (Довбенюк А.Д.), Полтавець Даниїла (Новоселецький В.А.), Герасимчук  Анна (Олішкевич С.В.),  Дем’янчук  Лілія (Прокопчук Н.В.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;  Шостак Тетяна (Панюк В.А.),  Ярошик Юлія (Гузинська О.В.) – начально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»; Черній Яна (Цибульський О.Ф.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

хімія: Драчук Анастасія (Сидорчук А.С.), Венгерець Олексій (Сидорчук А.С.), Соколюк Василь (Сидорчук А.С.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;  Бережна Аліна (Карімов Л.С.), Чайка Олександр (Карімов Л.С.), Савчук Тетяна (Карімов Л.С.), Романюк Максим (Карімов Л.С.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Шемета Богдана (Дрель Р.Л.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

біологія: Полтавець Даниїла (Кухта Н.Т.), Кравчук Дмитро (Дячук Т.А.), Кузьменко Анастасія (Кухта Н.Т.),  Присяжнюк Микола (Кухта Н.Т.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Серединська Катерина (Ягодка В.В.), Єдинак Любов (Тимчук Л.О.), Симонович Ірина (Тимчук Л.О.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3,  Гончарук Василь (Кондрацька О.А.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»;

українська мова і література: Бега Вікторія (Кузьменко Л.А.),  Шевчук Альона (Кузьменко Л.А.),  Стасюк Анна (Корж Т.С.) – загальноосвітні школа І-ІІІ ступенів №1, Шостак Тетяна (Савчук Н.А.), Скрипка Світлана (Павлунь М.В.),  Обуховська Анастасія (Павлунь М.В.),  Ціось Ангеліна (Шилюк В.К.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів - гімназія», Войтко Даяна (Панасюк  З.М.), Дроговоз Ірина (Вихованець І.О.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;   

географія: Климчук Юлія (Остапчук Н.В.), Антоник Роман (Мельник О.В.), Гудкова Оксана (Мельник О.В.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Чайка Олександр, Бондар Тимур, Обуховська Анастасія, Андрощук Катерина,  Павлюк Юлія, Галімська Марія, Ляшук Вікторія (Франчук І.М.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»;

історія: Драчук Анастасія (Глізер В.Л.), Щербатюк Діана (Сокол А.В.), Чучупалова Вікторія (Сокол А.В.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Левчук Наталія (Конончук Л.Б.), Голодюк Олена  (Конончук Л.Б.), Колтунова Любов (Конончук Л.Б.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Черній Яна  (Шикирява Т.В.), Корнійчук Вікторія (Олійник С.В.) загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;

трудове навчання: Приступа Владислав (Ляшик Ю.П.), Грищук Яків (Ляшик Ю.П.), Полтавець Даниїла (Войтко О.О) - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Філіп’юк Яна (Войтко О.О.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, Бережнюк Вікторія (Гузій Н.С.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»;

основи правознавства: Позняк Юлія (Кузьменко І.Ю.), Маліванчук Юлія (Кузьменко І.Ю.), Дочук Ілля (Кузьменко І.Ю.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №1, Москалюк Аліна (Малецька  Т.В.), Заїка Діана (Малецька Т.В.), Галімська Марія (Малецька Т.В.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»;

фізика: Дочук Ілля (Зінчук Р.М.), Гудкова Оксана (Зінчук Р.М.), Олійник Владислав (Заверуха І.Б.), Кравчук Валентина (Зінчук Р.М.), Бондарчук Катерина (Заверуха І.Б.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1,  Мулевич  Олександра (Буцко Н.В.), Ситницький Ярослав  (Буцко Н.В.), Калабська Ольга (Буцко Н.В.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», Степанишина  Ірина (Денисюк А.О.),  Глазиріна Олена (Денисюк А.О.), Гудзь Роман (Денисюк А.О.);

інформатика: Драчук  Антон, Присяжнюк Микола, Венгерець Олексій, Гудкова Оксана, Драчук Анастасія, Соколюк Василь  (Побережник О.І.) – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Довгаль Дмитро, Ситницький Ярослав (Хоровський  С.В.) – навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів - гімназія».

        Переможців ІІ етапу (І місця) Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін підготували такі педагоги: Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 - Кузьменко І.Ю (1),  Зінчук Р.М. (4), Кухта Н.Т. (2), Сокол А.В. (1), Остапчук Н.В. (2),  Дячук Т.А. (2), Мельник О.В. (3),  Кордиш Т.Г. (2), Сидорчук А.С (3)., Новоселецький В.А. (1), Барановська О.А. (1), Прокопчук Н.В. (2), Ляшик Ю.П. (2), Іванова Н.М. (1), Петрук Л.П. (2)., Костюк А.В. (2), Побережник О.І. (4), Заверуха І.Б. (3), Глізер В.Л. (1), Салковська Н.М. (1), Корж Т.С. (1);

        Острозького начально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» - Малецька Т.В. (2),  Конончук Л.Б. (1),  Кондрацька О.А. (2), Карімов Л.С. (1), Гузинська-Вавіліна О.В. (1), Гузій Н.С. (1);

       Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 -  Войтко О.О. (1), Олійник С.В.(1).

                                                                                                

 

 

 

                                                                                                                Додаток 1

 

                                              Список керівників команд

1.                Українська мова і література – Харитоненко Н.М., Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

2.                Математика – Марунченко Н.С., Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

3.                Інформатика – Хоровський С.В., навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

4.                Хімія – Сидорчук А.С., Острозька загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №1

5.                Біологія – Кондрацька О.А., Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»

6.                Англійська мова – Цибульський О.Ф., Острозька  загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3

7.                Історія – Конончук Л.Б., Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія».

8.                Основи правознавства – Шикирява  Т.В., Острозька загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3

9.                Фізика – Буцко Н.В., Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів –гімназія»

10.           Географія – Ягодка В.В., Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

11.           Економіка – Остапчук Н.В., Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 

12.           Трудове навчання (технічна праця) – Ляшик Ю.П., Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

13.           Трудове навчання (обслуговуюча праця) Войтко О.О., Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

14.           Російська мова – Салковська Н.М., загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

15.           Екологія – Дячук Т.А., загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

 

                                                                                                                      Додаток 2

 

                                                 Склад голів оргкомітетів

      1. Українська мова і література – Маліванчук Н.В., завідувач методичного  кабінету

2. Математика – Алексєєнко С.Д., методист методичного кабінету.

3. Інформатика – Алексєєнко С.Д., методист методичного кабінету

4. Хімія – Рачук Н.С., методист методичного кабінету

5. Біологія – Рачук Н.С., методист методичного кабінету

6. Англійська мова – Шепелюк Є.І., методист методичного кабінету

7. Історія – Шилюк М.І., головний спеціаліст відділу освіти

8. Основи правознавства – Шилюк М.І., головний спеціаліст відділу освіти

9. Фізика – Алексєєнко С.Д., методист методичного кабінету

10.Географія – Алєксєнко С.Д.,методист методичного кабінету

11.Економіка – Алєксєнко С.Д.,методист методичного кабінету

12.Трудове навчання (технічна праця) – Шепелюк Є.І., методист методичного кабінету

13.Трудове навчання (обслуговуюча праця)- Шепелюк Є.І., методист методичного кабінету

 

 

 

 

 

 

Категорія: Олімпіада | Переглядів: 1146 | Додав: voostrog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2010  »
НдMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Друзі сайту