Вівторок
28.06.2022
00:40
Вітаю Вас Guest
RSS
 
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ 
ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту


17:47
Результати Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

06 листопада 2012 року на базі Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади  з англійської мови. В олімпіаді взяли участь 22 учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

 

Результати:  

8 клас

І місце – Пиріг Софія Степанівна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель – Довбенюк А.Д.);

ІІ місце – Дубіцька Інна Ігорівна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вчитель – Цибульський О.Ф.);

ІІІ місце – Підгородецька Ганна Юріївна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вчитель – Цибульський О.Ф.);

ІV місце – Зеленюк Олександр Миколайович – учень Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вчитель – Гузінська О.В.);

V місце – Остапович Катерина Андріївна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель – Новоселецький В.А.);

VІ місце – Ковлєва Олександра Володимирівна,  учениця Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вчитель – Гузінська О.В.).

 

9 клас

І місце – Салімуха Карина  Сергіївна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вчитель – Цибульський О.Ф.);

ІІ місце – Защик Ірина Сергіївна, учениця Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вчитель – Гузінська О.В.);

ІІІ місце – Середюк Валерія Олександрівна, учениця Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вчитель – Гузінська О.В.);

ІV місце – Гудзь Роман Сергійович, учень Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вчитель – Цибульський О.Ф.);

V місце – Зубіцька Дарія Василівна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель – Новоселецький В.А.);

VІ місце – Сімонович Анна Олександрівна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель – Прокопчук Н.В.).

 

10 клас

І місце – Герасимчук Ганна Віталіївна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель – Прокопчук Н.В.);

ІІ місце – Місюк Ярослав Миколайович, учень Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вчитель – Цибульський О.Ф.);

ІІІ місце – Хахльова Олександра Сергіївна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель – Прокопчук Н.В.);

ІV місце – Ціось Ангеліна Сергіївна, учениця Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вчитель Гузінська О.В.);

V місце – Андрощук Катерина Василівна, учениця Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вчитель Гузінська О.В.).

 

11 клас

І місце – Скрипаль Ольга Валеріївна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель – Прокопчук Н.В.);

ІІ місце – Черній Яна Сергіївна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вчитель – Цибульський О.Ф.);

ІІІ місце – Ситницький Ярослав Вікторович, учень Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вчитель Гузінська О.В.);

ІV місце – Мартинюк Валерія Олегівна, учениця Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вчитель Гузінська О.В.);

V місце – Климчук Юлія Михайлівна, учениця Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель –  Довбенюк А.Д.).

Категорія: Олімпіада | Переглядів: 5070 | Додав: voostrog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2012  »
НдMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Друзі сайту