Головна » 2017 » Серпень » 31 » Шановні педагоги, школярі, батьки!
07:36
Шановні педагоги, школярі, батьки!

Сердечно вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, яке визначає його потенціал та розвиток на майбутнє. Високоосвічені люди - це найцінніший скарб кожної країни.

Дорогі діти! Упевнена, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості. Нехай дивовижний світ нових знань, незабутні хвилини спілкування з учителями та друзями стануть найяскравішими миттєвостями шкільного життя. Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними та успішними.

Глибока шана і дяка вам, педагоги, за щоденну напружену працю, професіоналізм, самовідданість, щирість та людяність, терпіння та мудрість. Саме ви сприяєте формуванню нових особистостей, від яких залежить майбутнє нашої держави.

Шановні батьки! Лише у тісній співпраці з вами та на партнерських засадах ми  можемо побудувати нову українську школу та створити комфортне середовище у навчальних закладах для наших дітей.

Від усієї душі бажаю всім миру, міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії, реалізації всіх творчих задумів.

Нехай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти, вчителів обдарує успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

З повагою начальник відділу освіти Л.Кухарук

Категорія: Оголошення | Переглядів: 99 | Додав: Strategss | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: