![](/Novunu/2017-2018/2017.08.31.1.jpg)
Сердечно вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!
Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, яке визначає його потенціал та розвиток на майбутнє. Високоосвічені люди - це найцінніший скарб кожної країни.
Дорогі діти! Упевнена, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості. Нехай дивовижний світ нових знань, незабутні хвилини спілкування з учителями та друзями стануть найяскравішими миттєвостями шк
...
Читати далі »