23.08. та 28.08. на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Острозького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Ромашка» відбулися секційні засідання міських методичних об’єднань з педагогічними працівниками навчальних закладів міста Острога.
На засіданнях методичних об'єднань опрацьовано рекомендації Міністерства освіти і науки України про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах.
Обговорено питання щодо оновлення змісту освіти, оновлені програми для 5 – 9 класів, запровадження компетентнісного, діяльнісного та особистісно орієнтованого підходів, реалізації наскрізних змістових ліній під час навчання.
![](/Novunu/2017-2018/2017.08.23.1.jpg)
![](/Novunu/2017-2018/2017.08.23.2.jpg) |