»
Меню сайту

14:31
Вихованці Острозької ДЮСШ здобули бронзові нагороди у дитячо-юнацькій баскетбольній лізі Рівненської області!

07 травня у м. Рівному відбувся фінальний тур  дитячо-юнацької баскетбольної ліги Рівненської області серед юнаків 2001 року народження та молодших. У фінальній стадії змагань брали участь ОСДЮСШОР 2001, ОСДЮСШОР 2002, Острозька ДЮСШ та Березнівська ДЮСШ. У першому півфінальному поєдинку зустрічлися команди Острозької ДЮСШ та ОСДЮСШОР 2002. Гра видалася досить напруженою усі чотири періоди точилася несамовита боротьба. У заключній половині гри рівняни зуміли здолати опір Острозької комади та святкували перемогу з рахунком 55:51 і вийшли до фіналу ліги, а острожани зіграли матч за бронзові нагороди турніру проти Березнівської ДЮСШ. З перших хвилин зустрічі за бронзу баскетболісти Острозької ДЮСШ повели у рахунку та нарощували свою перевагу до кінця гри, у підсумку  перемогли (46:22) та здобули бронзові медалі змагань.

Адміністрація Острозької ДЮСШ вітає команду баскетболістів з успішним виступом на турнірі та бажає успіхів у майбутніх змаганнях.

Честь школи відстоювали: Ковш Ілля, Столяр Дмитро, Цюрук Роман, Німчинський Дмитро, Слободян Назар, Мацієвький Орест, Федорчук Андрій, Гуцал Віктор, тренер команди Бузинович Михайло Миколайович.

Переглядів: 492 | Додав: Strategss | Рейтинг: 0.0/0