ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Головна Реєстрація Вхід
»
Меню сайту

07 травня у м. Рівному відбувся фінальний тур  дитячо-юнацької баскетбольної ліги Рівненської області серед юнаків 2001 року народження та молодших. У фінальній стадії змагань брали участь ОСДЮСШОР 2001, ОСДЮСШОР 2002, Острозька ДЮСШ та Березнівська ДЮСШ. У першому півфінальному поєдинку зустрічлися команди Острозької ДЮСШ та ОСДЮСШОР 2002. Гра видалася досить напруженою усі чотири періоди точилася несамовита боротьба. У заключній половині гри рівняни зуміли здолати опір Острозької комади та святкували перемогу з рахунком 55:51 і вийшли до фіналу ліги, а острожани зіграли матч за бронзові нагороди турніру проти Березнівської ДЮСШ. З перших хвилин зустрічі за бронзу баскетболісти Острозької ДЮСШ повели у рахунку та нарощували свою перевагу до кінця гри, у підсумку  перемогли (46:22) та здобули бронзові медалі зма ... Читати далі »

Переглядів: 487 | Додав: Strategss | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)